Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

DUBBELE BETALING CONTRIBUTIE

terug naar overzicht

Woensdag, 28 november 2018

Het kan zijn dat u twee acceptgiro’s hebt ontvangen voor het betalen van uw contributie of dat het geld twee keer van uw rekening is afgeboekt (in het geval van een machtiging).

De fout ligt bij Sportvisserij Nederland. Natuurlijk hoeft u maar één keer te betalen.

In het geval van een dubbele acceptgiro kunt u één exemplaar weggooien. Als u een machtiging hebt verleend en het geld is twee keer afgeschreven, dan kunt u één betaling storneren (terug laten boeken door de bank). Dit kunt u zelf doen via internetbankieren. Als u niet weet hoe dat moet, neem dan s.v.p. contact op met uw bank. Als u niets doet, dan wordt binnen 2 maanden het geld automatisch naar u teruggeboekt. 

Excuus voor de overlast.