Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verslag streetfishing 25 november

terug naar overzicht

Zondag, 25 november 2018

Zondagochtend om 9 uur verzamelden de deelnemers zich bij De Franeker Poort voor deelname aan deze door de Deinende Dobber georganiseerde wedstrijd.

Wel moesten we nog 10 minuten wachten voor we naar binnen konden voor de warme koffie met cake. Bij de inschrijving bleek dat er 3 deelnemers zonder afbericht niet kwamen opdagen. Voor deze wedstrijd, die voor de derde keer werd gehouden, was een prachtig prijzenpakket beschikbaar gesteld, voor een groot deel gesponsored door Hengelsportwinkel “de Korenaar” uit Franeker (nogmaals bedankt Roel). Alle deelnemers kregen voor de aanvang een shimanopet en na uitreiking van de telformulieren gingen de vissers vol goede moed naar de waterkant. 
Of het door het troebele water of de geringe stroming kwam weten we niet maar het bleek bijzonder moeilijk om de vis te verschalken. Een vijftal deelnemers kregen over de gehele dag geen enkele aanbeet. Gelukkig slaagden de overige deelnemers erin een of meerder vissen te vangen. Het formaat was niet groot m.u.v. een prachtige baars van Daniël Kuitert ,een exemplaar van 38 cm. Na terugkomst werden de vangstformulieren gecontroleerd en dat leverde de volgend uitslag op: 

1e plaats Ruud de Boer:               3 baars , 1 snoekbaars en 2 snoek : totaal 123 punten
2e plaats Tjeerd Dirk Terpstra:      2 snoek: totaal 98 punten
3e plaats Marten Prins:                 2 snoekbaars: totaal 42 punten

Jammergenoeg is er niet aan gedacht om gelijk foto's te maken waardoor Marten Prins niet op de foto staat maar wel de gelukkige 1e prijswinnaar bij de jeugd Jacob Terpstra.

Voor de jeugdige deelnemers waren ook prachtige prijzen beschikbaar. Helaas slaagden zij er vandaag niet in om iets te vangen zodat de prijzen zijn verloot. De gelukkigen werden:
Jacob Terpstra, Arjen Dijkstra en Marc Kuitert. Voor de deelnemers die buiten de prijzen vielen waren er nog wat kleine attenties. Volgend jaar wordt deze wedstrijd wederom gehouden maar wel wat eerder in het seizoen.