Uitslag jaarlijkse nachtwedstrijd

terug naar overzicht

Maandag, 2 juli 2018

In de nacht van 22 op 23 juni is de jaarlijkse nachtwedstrijd gevist in het Prinses Margrietkanaal bij Oude Schouw.

Er stond een stevige wind en af en toe miezerde het een beetje. Ook stond er een stevige stroom op het kanaal. Vooraf was er een gezellige barbecue. Freerk bedankt voor het braden van de worstjes, spiesen en hamburgers! 
Zo rond 21.00 startte de wedstrijd en er werd doorgevist tot 07.00 uur ‘s morgens. De vis meeste vis werd gevangen aan de overzijde van het kanaal, maar ook op kortere afstand werd af en toe een flinke brasem gevangen. De strijd ging met name tussen Harrie Olde Olthof en Klaas Bakker. Beide heren vingen goed vis, zodat het tot het laatst spannend was wie de wedstrijd ging winnen. Harrie werd uiteindelijk nipt winnaar van de wedstrijd met ruim 42 kilo vis. 

De uitslag was als volgt: 

1) Harrie Olde Olthof,          42.542 gram
2) Klaas Bakker,                  41.884 gram
3) Anne Dirk van Assen,     34.428 gram
4) Freerk van Duinen,         29.348 gram
5) Gerrit van der Kooy,        26.302 gram
6) Frans Temme,                24.731 gram
7) Ruud Roelvink,              19.278 gram
8) Rob den Boer,                7.112 gram
9) Adriaan de Boer,            4.403 gram
10) Wil Bakker,                   2.502 gram

De volgende wedstrijd is de verrassingstocht. Deze zal gevist worden op zaterdag 7 juli. Houd de website in de gaten. Hier wordt nadere informatie over de wedstrijd verstrekt. Na afloop zal er een gezamenlijke maaltijd worden genoten.

Bekijk hier alle foto's van de nachtwedstrijd.