Lytse Fisker 2018 tussenstand

terug naar overzicht

Maandag, 2 juli 2018

De jeugdcompetitie van de Lytse Fisker is begonnen.

We zijn halverwege en er is tot nu toe goed gevangen. De eerste wedstrijd werden er maar liefst 8 verschillende vissoorten gevangen. Zo ving Jacob een flinke giebel en een dikke brasem. Ytsen wist een zeelt te haken.
Wat opvalt is dat er elke wedstrijd meer wordt gevangen. Op 20 juni telden we 86 vissen. Ytsen Vroon was de winnaar. Hij had maar 1 vis meer dan Simen en Jacob. Dries werd 5 e maar wist wel de grootste vis te vangen. Een blankvoorn van 24 cm. Sam en Dries staan nu 5 e en 6 e maar zij hebben een wedstrijd minder gevist. Arjen scoorde elke wedstrijd 4 punten. Iets meer mazzel en hij vist zich de volgende keer zo in de top 3. Er is in de competitie nog van alles mogelijk. Iedereen kan nog kampioen worden. 

Hieronder de voorlopige tussenstand. Bekijk hier het fotoalbum van de 3e wedstrijd.