Uitslag Nachtviswedstrijd juni 2017

terug naar overzicht

Woensdag, 28 juni 2017


OUDE SCHOUW. In de nacht van 23 op 24 juni is de jaarlijkse nachtwedstrijd gevist in het Prinses Margrietkanaal bij Oude Schouw. Het weer zat niet mee: het heeft vrijwel de gehele nacht geregend. Om 21.00 startte de wedstrijd en er werd doorgevist tot 07.00 uur ‘s morgens. De vis meeste vis werd gevangen aan de overzijde van het kanaal, maar ook op kortere afstand werd af en toe een flinke brasem gevangen. De strijd ging met name tussen Frans Temme en Anne Dirk van Assen. Beide heren vingen goed vis, zodat het tot het laatst spannend was wie de wedstrijd ging winnen. Anne Dirk werd uiteindelijk winnaar van de wedstrijd met ruim 51 kilo vis. Om half een ’s nachts was het pauze en werden de vissers onthaald op een hapje en een drankje en werden de nodige verhalen uitgewisseld. Daarna ging de wedstrijd weer verder. Om 07.00 uur klonk het eindsignaal en werd de vis gewogen en geteld. De uitslag was als volgt:

1) Anne Dirk van Assen, 51.772 gram
2) Frans Temme,              43.577 gram
3) Klaas Bakker,               25.772 gram
4) Ruud Roelvink,            24.255 gram
5) Albert Abbink,              12.608 gram
6) Rob den Boer,              11.908 gram
7) Wil Bakker,                    10.587 gram

De volgende wedstrijd is de verrassingstocht. Deze zal gevist worden op zaterdag 8 juli. De loting is om 06.00 uur op de carpoolplaats bij Bolsward (aan de Exmorraweg 1A) en er zal gevist worden tot 14.00 uur. De vislocatie blijft een verrassing. Na afloop zal er een gezamenlijke maaltijd worden genoten.